Podaruj Fotobudkę w prezencie!

Zamów Budkę.

 Dzięki MyFunnyBox możesz zrobic prezent bliskiej osobie! Tym razem podaruj coś wyjątkowego!  

Akcesoria

Zarezerwuj termin

Pozwól nam uatrakcyjnić Twoją imprezę!

My funny box to fotobudka dla każdego kto lubi świetną zabawę i niebanalne podejście do atrakcji w trakcie organizowanych imprez. Planujesz wesele, komunię, osiemnastkę, evet firmowy

a może wieczór panieński?

Nasza fotobudka jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

 

Zaskocz swoich gości i spraw, że nie zapomną twojej imprezy bardzo długo.

Do naszej funny budki dołączamy szereg śmiesznych rekwizytów oraz księgi gości dzięki czemu uatrakcyjnia się wasza impreza !

ZAUFALI NAM:

My Funny Box nie jest budką na monety, do której się wchodzi w celu wykonania zdjęcia. Jest to słupek robiący zdjęcia i drukujący je na miejscu w różnych formatach. Przed słupkiem stawia się kolorowe tło przed którym stają goście imprezy ubrani w śmieszne gadżety. Dzięki temu zdjęcia wyglądają profesjonalnie. 
 
DLACZEGO MY?
 
Nasza fotobudka jest zbudowana jedynie z podzespołów najlepszej jakości. Aparatem jest lustrzanka a drukarka drukuje zdjęcia na miejscu z możliwością dzielenia ich na paski. Nie oszukujemy! Niektóre firmy w miejsce lustrzanki wkładają najtańsze kompakty. Dla nas liczy się wasza satysfakcja, więc staramy się aby wszystko było na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się prowadzić imprezę w taki sposób aby goście nie wstydzili się przyłączać do zabawy. Nie zostawiamy budki samej! Zawsze czuwamy nad przebiegiem atrakcji! Dodatkowym ważnym aspektem jest fakt, że nie wliczamy czasu rozkładania budki w czas jaki Państwo zamawiają co oznacza, że nie ma żadnych ukrytych kosztów. Podajemy nasze ceny łącznie z cenami brutto a nie jak niektóre firmy jedynie kwoty netto nawet tego nie zaznaczając. Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję nie tylko jakości ale również uczciwości co w dzisiejszych czasach jest już rzadkością.
 
Jedno ze zdjęć zabierają goście na pamiątkę, drugie zaś może trafić do księgi gości bądź na tablicę pamiątkową! Sprawia to, że goście nie muszą tygodniami czekać na swoje zdjęcia a dostają je od razu do ręki! W ciągu kilkunastu sekund!
 
Nasza fotobudka przez wzgląd na swoją jakość jest świetnym pomysłem nie tylko na wesele ale również na eventy firmowe czy imprezy masowe. Została skonstruowana tak aby płacił za nią klient wynajmujący fotobudkę z góry w ustalonej cenie.
DLACZEGO?
Otóż po pierwsze: Budka drukuje zdjęcia bez limitów co daje nieograniczone możliwości. Po drugie: Z doświadczenia wiemy, że ludzie lepiej się bawią gdy mają dostęp do czegoś za darmo. Nie sprawdzają ile mają pieniędzy w kieszeni tylko wpadają w wir naszej zabawy. Sami bez namowy przymierzają nasze peruki, okulary czy kokardy. Bez względu na wiek. Bawią się z nami dzieci, młodzież a nawet osoby w podeszłym wieku. Niekiedy bywa tak, że ciężko wyłączyć nam fotobudkę bo goście chcą więcej i więcej.
 
Dodatkowo na każdym ze zdjęć można umieścić dowolny napis bądź logo dzięki czemu firma wynajmująca fotobudkę ma dodatkowo narzędzie reklamowe. Ludzie zawsze chetnie pokazują tego typu zdjęcia znajomym, a gdy znajdzie się na nich logo firmowe będzie to świetną wizytówką. Zdjęcia można drukować w dowolnych formatach(dwa paski po 3 zdjęcia, pojedyncze, dwa paski po cztery zdjęcia lub cztery zdjęcia na jednym).

BUDKA NALEŻY DO FIRMY MATIMPEX

Fotobudka na wesele

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now